NATALIA I BARTEK NA SŁYNNEJ ZEGAMIE

.

Maraton Zegama Aizkorri to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w biegach górskich na świecie. Zawody odbywająca się  w Kraju Basków leżącym na terenie Hiszpanii.
Z niewielkiego miasteczka Zegama (296m npm), gdzie znajduje się start i meta, zawodnicy wbiegają na cztery najwyższe szczyty Kraju Basków. Najwyższym punktem znajdującym się na na trasie jest szczyt Aketegi o wysokości 1551 metrów n.p.m. Na trasie liczącej idealne 42 km 195 metrów zawodnicy mają do pokonania 2736 metrów w górę.

Już 2 czerwca o godzinie 9:00, Bartłomiej Przedwojewski i Natalia Tomasiak wystartują w słynnej Zegamie, która rozpocznie cykl Golden Trail World Series.

KIBICUJ Z NAMI I WYGRAJ NAGRODY OD MARKI SALOMON

– ZASADY KONKURSU –

Przejdź do FORMULARZA KONKURSOWEGO poniżej, w którym możesz wytypować łączny czas naszych zawodników – Natalii i Bartka. Wytypowany czas podaj z jak największą dokładnością, możesz również wyszczególnić który z zawodników osiągnie jaki czas – pamiętaj, liczy się każda sekunda!
Zegama to wymagający bieg, w którym może zdarzyć się praktycznie wszystko – dlatego jeśli, któryś z naszych zawodników nie ukończyłby biegu dodatkowym kryterium decydującym o wygranej będzie krótkie, kreatywne hasło dopingujące Natalię i Bartka na wymagającej trasie słynnej Zegamy – dlatego prosimy Was również o wymyślenie kilku słów, które dodadzą im skrzydeł! 

KONKURS STARTUJE OD 28 maja i trwa do godziny 9.00 , 2 czerwca 2019
– kiedy to Natalia i Bartek wyruszą na trasę. 

LAUREATÓW OGŁOSIMY JUŻ 3 CZERWCA! 

I miejsce

Salomon S/Lab Ultra 2

II miejsce

Salomon S/Lab Sense Ultra 5 Set

III miejsce

Salomon Prolog 40

.

WYNIKI KONKURSU

Po przejrzeniu odpowiedzi i spędzeniu paru chwil z kalkulatorem w dłoni mamy wyniki! i to jakie wyniki !!! Zwycięzca przeszacował wynik o jedyne 5 sekund!!!!! drugie miejsce to pomyłka rzędu 20 sekund, a podium zamyka wynik przeszacowany o 2 minuty i 5 sekund.

FINALNY SUMARYCZNY CZAS BARTKA I NATALKI to 9 godzin 43 minuty i 25 sekund 😉 ( Bartek -> 3h 55min 26s ; Natalka -> 5h 47 min 59s)

1 miejsce  Łukasz Piątkowski z Poznania

2 miejsce Bartłomiej Wróbel z Wrocławia

3 miejsce Adrianna Barańska z Katowic